אודות

קבוצת צים בהרי נדל”ן

צים בהרי נדל"ן, חברה המשלבת יכולות ייזום, בניה וביצוע איכותיים, מדוייקים ומובילים כבר מעל 50 שנה, יחד עם עוצמה כלכלית איתנה, זאת כחלק מעוגניה הרחבים של קבוצת צים.

צים בהרי נדל”ן

צים בהרי נדל"ן, חברה המשלבת יכולות ייזום, בניה וביצוע איכותיים, מדוייקים ומובילים כבר מעל 50 שנה, יחד עם עוצמה כלכלית איתנה, זאת כחלק מעוגניה הרחבים של קבוצת צים.
צים בהרי נדל"ן, חברת נדל"ן מקצועית, אמינה המבוססת על עשרות שנות ניסיון ואיתנות פיננסית, מממשת ללקוחותיה את המינוח שטבע השופט אוליבר ונדל הולמס.

"היכן שאנו אוהבים הוא הבית. בית שרגלינו יכולים לעזוב, אך לא ליבנו".

חזון החברה הוא בניית דירות ובתים חדשניים ואיכותיים למגורים, תוך תחושת אחריות ושליחות לשימור פני העיר ולפיתוחה כיצירת מופת העונה לצרכי ואיכות חיי הדיירים ובני ביתם, זאת תוך הקפדה על הובלה
בכל הקשור לשיטות בנייה מתקדמות, דיוק, שימוש בחומרי בנייה איכותיים וירוקים המשמרים איכות סביבה ומעל הכל בהקפדה על חווית לקוח ואמינות מלאה לאלפי לקוחותינו.
חזון שעם השנים משתדרג ומתגשם למציאות ועשייה מפרגנת.
אנו מזמינים אתכם להצטרף לאלפי המשפחות, שכבר בחרו לגור בבניה שלנו ולשדרג את דירותיהם בעזרת צים בהרי.

 

גם השנה גאים להיבחר כחברה מובילה במדד ההתחדשות עירונית

חברה מובילה בפינוי בינוי

יתרונות החברה

פריסה ארצית

מותג נדל”ן עוצמתי ומוביל המבצע
מגוון עצום של פרויקטים ברחבי
המדינה החל מתמ”א 38 על סוגיו ועד
הקמת סביבות מגורים שלמות.

ניסיון מוכח

ותק של מעל 50 שנים עם אמון מוכח של ציבור
הרוכשים, השותפים וציבור המשקיעים.

יציבות פיננסית

אחת מקבוצות הענק הכלכליות במשק
הישראלי, יציבות פיננסית ועמידה ביעדי
תוכניות עיסקיות בכל שנות הפעילות.

הבנת צרכי הדיירים

יצירת קשר אישי עם הדיירים, שירות אדיב
ומהיר בכל עת.

תכנון סביבת מגורים

שיתוף פעולה מקצועי וקפדן יחד עם
מהנדסים, אדריכלים, מעצבים ומתכנני
סביבה הטובים בישראל תוך הוכחת
חשיבה אסטרטגית וירוקה לאיכות סביבה
טוב יותר.

איכות בניה

רתימת ועבודה צמודה יחד עם טובי אנשי
המקצוע בישראל על מנת להעניק הבטחה
לעוצמה ואמינות נדל”נית ללקוחותיה.

78

פרויקטים

32408

דירות

3240800

מ”ר

הנהלת החברה

 • עדי צים
  בעלים

  מר עדי צים הינו מאנשי העסקים המובילים והבולטים בישראל.
  עדי מביא עימו וותק של עשרות שנים בעסקי הקמעונאות, המימון, הנדל"ן והטכנולוגיה, וכיום הוא עומד בראשות קבוצת עדי צים אחזקות. הקבוצה הינה בעלת השליטה בחברה הציבורית אס.אר אקורד, ובין עסקי הקבוצה נמנים חברות בתחומי הנדל"ן, הפיננסים ("סנס שוקי הון"), צים סוכנויות ועוד.

 • יונה בהרי
  נשיא

  הקים את חברת בהרי לפני 50 שנה, משמש כנשיא החברה, ותורם מניסיונו העצום לעולם הנדל”ן. בתקופת נשיאותו, החברה ממשיכה לצמוח ולפעול בענף הבניה, המסחר והתעשייה והייזום למגורים ברחבי הארץ, תוך שיתוף פעולה והיכרות עם בכירי הענף אשר הקימו את המדינה בידיהם- פשוטו כמשמעו.

 • דני סויסה
  יו"ר פעיל

  בהשכלתו מנתח מערכות מידע-BA,LLB,MSC, טכנאי שיניים ומגשר מוסמך, בוגר קורסים: מנכלים, דירקטורים ,שוק ההון, מכשירים פיננסים. שימש כמנכ"ל וכבעלים בחברות מובילות במשק וכדירקטור בחברות ציבוריות כעשור כהן כסגן מהנדס העיר, ומנכל העיר פ"ת למעלה מעשור.
  במסגרת תפקידיו רכש ניסיון עשיר למעלה מ 30 שנה כמנהל בתחומים החברתיים, התכנון והבניה, הנדל"ן והפיננסים, והטכנולוגיה. וכמקים ומיסד של חברות מצליחות ותהליכים מורכבים.

 • אייל בהרי
  מנכ"ל

  עורך דין ובוגר תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת שפילד.(SHEFIELD) אנגליה, ובוגר לימודי תואר שני בפסיכולוגיה.
  אייל מביא עימו וותק של מעל 20 שנה בתחום הנדל”ן למגורים, משלב הייזום ועד למסירת הדירות- תוך הקפדה על מתן שירות מקצועי, אישי אדיב ואמין.

 • אמיר בהרי
  סמנכ"ל פיננסי

  בוגר תואר ראשון ושני בכלכלה ומנהל, מהמכללה למנהל.
  אמיר בעל ניסיון מקצועי של 18 שנה בתחום הפיננסיים בשוק הנדל”ן. בתפקידו, אמיר מנווט את ההתנהלות הפיננסית של החברה ומייצר גב כלכלי איתן, המאפשר לחברה להתפתח ולקחת על עצמה מגוון של פרויקטים בתחום הנדל”ן בדגש על תחום ההתחדשות העירונית.

 • לאה בהרי דן
  סמנכ"ל קשרי לקוחות

  מנהלת את תחום קשרי הלקוחות (הן עם בעלי הדירות והן עם הרוכשים). התפיסה החברתית של לאה, דוגלת בראייה של שותפות, בין חברת בהרי לבעלי הדירות.. מתוך ראייה זו גובש קונספט הליווי האישי וצמודה לבעלי הדירות, הנותן להם מעטפת מלאה, החל משלב המשא ומתן ועד למסירת הדירות החדשות לידיהם.

 • תמיר חנן
  מנהל מחלקת שיווק ומכירות

  בוגר הנדסאי תעשייה וניהול בהתמחות של שיווק מהמכללה למנהל.
  תמיר הצטרף לחברה לפני 12 שנים, לפני כן שימש כמנהל מכירות בחברת אפריקה ישראל מגורים. כיום אחראי תמיר על כל מערך השיווק,המכירות הפרסום והמיתוג של החברה. תמיר פועל מתוך ההבנה ששיווק מוצלח של דירות יוקרתיות בפרוייקט יוצא דופן הוא פועל יוצא של בחירת אדריכל מהשורה הראשונה והגדרת הפרויקט ברמת הקונספט אשר ייתן תוצאה הרמונית.

ראה עוד

יצירת קשר

צים בהרי נדל"ן

ניסיון ועוצמה שעובדים בשבילכם