חברת התחדשות עירונית – למען התפתחות ושיפור פני העיר

התחדשות עירוניתחברת צים בהרי פועלת מעל ל50 שנים במקצועיות ואמינות על מנת להביא לתוצאות האיכותיות והמדויקות ביותר עבור הלקוח. בתור חברת התחדשות עירונית מהמובילות בתחומן, החברה מייחסת חשיבות רבה לתוואי השטח והתכנון הכללי של האזור המועד להתחדשות, זאת בנוסף לרצונות הלקוח ולפוטנציאל הכלכלי.

מהי התחדשות עירונית?

ערים מעצם היותן מקום אשר מאכלס כמות גדולה של אנשים, משתנות כל הזמן. המרקם החברתי העדין של כל עיר משתנה כך ששכונות גדלות ומתפתחות, ואחרות נשארות מאחור. מתוך כך, לעתים קרובות עיריות או מועצות אשר מעוניינות לשנות את מגמת ההתיישנות של שכונות או אזורים מסוימים תחת תחום שיפוטן נוקטות בגישת "התחדשות עירונית". גישה זו כוללת תכניות כמו פינוי – בינוי, תמ"א 38 ושיטות נוספות. כל אלו על מנת לרענן את פני השכונה ולהביא להתפתחות ומעבר תושבים חדשים, כמו גם שיפור תנאי המחייה של אלו אשר מאכלסים את השכונה מראש. סיבה נוספת לנקוט בגישה זו היא הצורך אפשרות בהוספת שטחי ציבור, מוסדות ציבור כגון מוסדות חינוך, קמפוסים, מסחר ועוד. בנוסף ניתן לשפר את תשתיות העיר, כגון: הטמנת כבלים חשמליים בקרקע, טיפול בביוב והוספת חניונים. כאשר בניינים רבים עוברים תהליך של שיפוץ או הריסה ובניה מחדש, ניתן לשפר את תשתיות העיר בקלות יתרה.

כיצד לבחור חברת התחדשות עירונית?

החברה הנכונה לתהליך ההתחדשות היא כזו אשר מסוגלת לראות את תהליך ההתחדשות בפריזמה רחבה, ולא רק במסגרת הפרויקט עצמו. זאת משום שכל פרויקט אמנם עומד בפני עצמו, אך הוא גם מתפקד כחלק מאריג מורכב של תכניות מתאר עירוניות ושל החזון לשינוי פני העיר. משום כך, חברת התחדשות עירונית וותיקה ומנוסה, אשר לה קטלוג פרויקטים מוצלחים תהיה התשובה לכל מי שיפנה לכיוון של ההתחדשות העירונית. דאגה חוזרת ונשנית של יזמים ושל דיירי בניינים כאחד היא הצלחת הפרויקט והגעה לסיומו תוך פרק הזמן שהוקצב לו. לעתים מסוימות חברות אשר אינן עומדות ביעדים הכלכליים שהציבו לא מסוגלות לסיים פרויקט בצורה בה תכננו, והדיירים נותרים חסרי אונים. לפיכך, כאשר מחפשים חברת התחדשות עירונית חשוב לשכור את שירותיה של לבחור באחת בעלת גב כלכלי יציב ואמינות מוכחת, זאת על מנת למנוע מצבים בלתי צפויים ולאפשר תהליך רגוע ונוח של התחדשות עירונית.

יצירת קשר

צים בהרי נדל"ן

ניסיון ועוצמה שעובדים בשבילכם